У организацији Удружења васпитача медицинских сестара–васпитача реализована је прва хоризонтална размена на нивоу Златиборско-моравичког округа, са циљем унапређења професионалне праксе кроз размену знања и искустава.
На скупу су учествовали бројни стручњаци из области васпитно-образовног рада, а своје учешће узела је и наша установа. Том приликом представљен је рад установе кроз инспиративну и садржајну презентацију, коју су припремиле и изложиле Ивка Баковић, Ања Бојовић, Сандра Пузовић и Драгана Јовановић.
Учешће на оваквим скуповима представља значајан допринос професионалном развоју и унапређењу квалитета васпитно-образовне праксе.







